PKO BP Kraków placówki 2024

PKO Bank Polski, powszechnie znany jako PKO BP, jest jednym z największych i najbardziej renomowanych banków w Polsce, który z dumą podkreśla swoje ponad stuletnie doświadczenie w branży bankowej. Istniejący nieprzerwanie od niemalże 100 lat, ten uniwersalny bank komercyjny z siedzibą w Warszawie wyróżnia się bogatą ofertą produktów dla klientów indywidualnych i firmowych. Swoje usługi prezentuje zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej, zachowując równowagę między tradycją a nowoczesnością.

Rozległa sieć placówek PKO BP w Krakowie

Kraków, jako jedno z największych i najbardziej dynamicznych miast Polski, jest ważnym punktem na mapie PKO BP. Bank ten posiada w Krakowie dobrze rozwiniętą sieć placówek. Na terenie Krakowa działają 22 oddziały PKO Banku Polskiego, co świadczy o jego mocnej pozycji na rynku lokalnym i zdecydowanej chęci obsługi mieszkańców Miasta Królów.

PKO Bank Polski Kraków, ul. Rynek Podgórski 12
PKO Bank Polski Kraków, ul. Wielopole 17
PKO Bank Polski Kraków, ul. Rynek Główny 21
PKO Bank Polski Kraków, Aleja Pokoju 5
PKO Bank Polski Kraków, ul. Lubicz 17A
PKO Bank Polski Kraków, ul. Piłsudskiego 19
PKO Bank Polski Kraków, ul. Długa 12
PKO Bank Polski Kraków, ul. Kobierzyńska 63
PKO Bank Polski Kraków, ul. Beskidzka 30
PKO Bank Polski Kraków, ul. Łużycka 42
PKO Bank Polski Kraków, ul. Kijowska 48
PKO Bank Polski Kraków, ul. Bratysławska 2
PKO Bank Polski Kraków, ul. Dobrego Pasterza 52
PKO Bank Polski Kraków, ul. Dobrego Pasterza 118
PKO Bank Polski Kraków, ul. Teligi 24
PKO Bank Polski Kraków, ul. Balicka 14B
PKO Bank Polski Kraków, os. Kościuszkowskie 1
PKO Bank Polski Kraków, os. Centrum E13
PKO Bank Polski Kraków, os. Centrum C, blok 6
PKO Bank Polski Kraków, os. Bohaterów Września 82

Wszechstronna oferta PKO BP Kraków dla klientów

PKO BP nie ustaje w dążeniach do dostarczania klientom szerokiej gamy produktów i usług bankowych. W jego ofercie znajdują się m.in. konta osobiste, konta oszczędnościowe, kredyty, pożyczki, karty płatnicze oraz ubezpieczenia. Dodatkowo, bank aktywnie promuje swoją aplikację mobilną IKO, która cieszy się dużą popularnością wśród użytkowników. Przez wiele lat, PKO BP konsekwentnie budował swoją ofertę, odpowiadając na zmieniające się potrzeby i oczekiwania klientów.

Opinie klientów o PKO Banku Polskim w Krakowie

Kwestia opinii klientów jest zawsze subiektywna, a w przypadku tak dużego banku, jakim jest PKO BP, reakcje są różnorodne. Część klientów z Krakowa chwali bank za dogodne godziny pracy placówek, rozbudowaną sieć bankomatów i profesjonalną obsługę. Inni zwracają uwagę na potencjalne punkty do poprawy, jednak ogólna reputacja banku w Krakowie jest pozytywna.

PKO Bank Polski, dzięki swojej ponad stuletniej historii, stał się integralną częścią polskiego krajobrazu bankowego. Jego obecność w Krakowie, poprzez rozbudowaną sieć oddziałów i zróżnicowaną ofertę, czyni go ważnym partnerem dla wielu mieszkańców tego miasta. Chociaż opinie klientów są zróżnicowane, ogólna pozycja PKO BP w Krakowie jest silna i stabilna.