Alior Bank Kraków placówki 2024

Alior Bank to jedna z najbardziej rozpoznawalnych instytucji bankowych w Polsce. Zasłynął ze swojej innowacyjności oraz szerokiej oferty produktowej. Ale jak wygląda sytuacja tej instytucji w Krakowie? Ile placówek oferuje mieszkańcom miasta i jakie opinie zdobył wśród nich? Oto odpowiedzi na te pytania.

Placówki i oddziały Alior Banku

Alior Bank posiada rozbudowaną sieć placówek, wpłatomatów oraz bankomatów w całej Polsce. Szczegółowe adresy oraz godziny pracy oddziałów można znaleźć poniżej z mapą placówek i oddziałów Alior Banku oraz w aplikacji Alior Mobile. Dwie kolejne siedziby, które tworzą Biura Centrali Alior Banku, są zlokalizowane w Krakowie. To pokazuje, że bank przykłada dużą wagę do obecności w tym mieście.

Alior Bank Kraków, ul. Zwierzyniecka 24
Alior Bank Kraków, ul. Lipska 6/U-14
Alior Bank Kraków, ul. Kijowska 22B
Alior Bank Kraków, ul. Pilotów 2
Alior Bank Kraków, ul. Życzkowskiego 20
Alior Bank Kraków, os. Bohaterów Września 1D
Alior Bank Kraków, ul. Wielicka 72
Alior Bank Kraków, ul. Kalwaryjska 35A
Alior Bank Kraków, Osiedle Centrum A blok 1
Alior Bank Kraków, ul. Opolska 100
Alior Bank Kraków, ul. Masarska 9

Oferta dla mieszkańców Krakowa

Oprócz standardowej oferty dostępnej dla wszystkich klientów, Alior Bank wprowadził specjalne promocje dla mieszkańców Krakowa. Przykładowo, oferta „Własne M w Krakowie i Okolicy”, dotyczy kredytów hipotecznych, które można otrzymać na kwotę od 100 tys. zł do 3 mln zł, na okres do 30 lat. To pokazuje, że bank dostosowuje swoją ofertę do potrzeb lokalnych klientów.

Opinie o Alior Banku

Opinie o Alior Banku są zróżnicowane, co jest naturalne dla każdej dużej instytucji. Należy podkreślić, że opinie klientów są indywidualne i mogą się różnić w zależności od ich doświadczeń.

Alior Bank w Krakowie to instytucja z silną obecnością i dostosowaną ofertą dla lokalnych mieszkańców. Posiada rozbudowaną sieć placówek i oddziałów, co ułatwia dostęp do usług bankowych. Opinie na temat banku są różnorodne, co jest typowe dla dużych instytucji. Warto jednak zwrócić uwagę na indywidualne potrzeby i dokładnie przeanalizować ofertę banku przed podjęciem decyzji o współpracy.