Bank Millennium Kraków placówki 2024

Bank Millennium to jeden z czołowych banków komercyjnych w Polsce, posiadający korzenie sięgające roku 1989. Jego rozwój na przestrzeni lat jest dowodem na zdolność do dostosowywania się do potrzeb swoich klientów, zarówno tych indywidualnych, jak i firmowych.

Ile placówek posiada Bank Millennium w Krakowie?

Według dostępnych danych, Bank Millennium posiada w Krakowie około 14 placówek. Oznacza to, że mieszkańcy Małopolski mają łatwy dostęp do szerokiej gamy usług bankowych, niezależnie od miejsca zamieszkania w tym historycznym mieście.

Bank Millennium Kraków, ul. Kamieńskiego 11
Bank Millennium Kraków, ul. Karmelicka 14
Bank Millennium Kraków, ul. Kołowa 8
Bank Millennium Kraków, ul. Królewska 88
Bank Millennium Kraków, ul. Legionów Józefa Piłsudskiego 13
Bank Millennium Kraków, ul. Medweckiego 2
Bank Millennium Kraków, Osiedle Bohaterów Września 1E
Bank Millennium Kraków, Osiedle Teatralne 12
Bank Millennium Kraków, ul. Pawia 5
Bank Millennium Kraków, ul. Pilotów 37
Bank Millennium Kraków, Aleja Powstania Warszawskiego 12
Bank Millennium Kraków, ul. Stawowa 61
Bank Millennium Kraków, ul. Zakopiańska 62
Bank Millennium Kraków, ul. Zwierzyniecka 24

Oferta Banku Millennium dla mieszkańców Krakowa

Bank Millennium wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów z Krakowa, oferując im pełen wachlarz produktów finansowych. Od kont osobistych, poprzez kredyty, karty kredytowe i debetowe, a na lokatach terminowych kończąc. Klientom z Krakowa dostępne są również atrakcyjne oferty, takie jak konta oszczędnościowe z oprocentowaniem w wysokości 4% w skali roku dla nowych środków wpłaconych do kwoty 50 tys. zł przez okres 3 miesięcy. Nie można też zapomnieć o rozbudowanej bankowości internetowej, która w dobie cyfryzacji jest niezwykle ceniona przez młodsze pokolenie.

Opinie klientów z Krakowa o Banku Millennium

W opiniach mieszkańców Krakowa, Bank Millennium zdobywa uznanie dzięki rozbudowanej sieci placówek w mieście, dogodnym godzinom pracy oraz kompetentnej obsłudze. Wielu klientów docenia atrakcyjne oferty produktów oszczędnościowych i kredytowych. Niemniej jednak, nie brakuje też opinii krytycznych, dotyczących problemów z obsługą reklamacji czy wysokich opłat.

Bank Millennium to ważny gracz na rynku bankowym w Polsce, który w Krakowie posiada liczne placówki i oferuje szeroki zakres usług. Mieszkańcy Krakowa doceniają ofertę banku, ale jak każda instytucja, nie jest wolny od krytyki. Dlatego przed podjęciem decyzji o wyborze produktu finansowego warto dokładnie przeanalizować dostępne opcje i porównać je z ofertami innych banków działających na terenie Krakowa.