mBank Kraków placówki 2024

mBank to jedna z czołowych instytucji bankowych w Polsce, uchodząca za jednego z pionierów bankowości internetowej w kraju. Założony z myślą o nowoczesnym kliencie, szybko zdobył uznanie dzięki swoim innowacyjnym rozwiązaniom. Jako jeden z większych banków komercyjnych, mBank działa nie tylko w Polsce, ale rozszerza swoją działalność także na Czechy i Słowację.

Ile placówek mBanku znajduje się w Krakowie?

Kraków, jako jedno z najważniejszych ośrodków gospodarczych w Polsce, nie mógł zostać pominięty przez mBank. Bank ten posiada w Krakowie kilka oddziałów oraz punkty partnerskie w formacie mKiosk. Konkretniej, w Krakowie działa 8 stacjonarnych placówek mBanku oraz 6 punktów mKiosk. Placówki te zlokalizowane są w strategicznych punktach miasta, takich jak Galeria Krakowska czy Centrum Handlowe Serenada.

mBank Kraków, ul. Długa 1
mBank Kraków, ul. Kalwaryjska 35A
mBank Kraków, ul. Gen. Bora-Komorowskiego 37 (CH Krokus)
mBank Kraków, ul. Zakopiańska 62 (CH Zakopianka)
mBank Kraków, Aleja Pokoju 67 (CH M1)
mBank Kraków, ul. Medweckiego 2 (CH Czyżyny)
mBank Kraków, ul. Gen. Bora-Komorowskiego 41 (CH Serenada)
mBank Kraków, ul. Stawowa 61 (Galeria Bronowice)
mBank Kraków, ul. Pawia 5 (Galeria Krakowska)
mBank Kraków, ul. Podgórska 34 (CH Kazimierz)
mBank Kraków, ul. Kamieńskiego 11 (Bonarka City Center)
mBank Kraków, ul. Straszewskiego 20
mBank Kraków, al. Pokoju 18B

Oferta mBanku dla mieszkańców Krakowa

mBank w Krakowie oferuje całą gamę produktów bankowych. Wśród nich wyróżnia się eKonto osobiste, które charakteryzuje się brakiem opłat za prowadzenie, kartę oraz podstawowe przelewy. Ponadto mBank w Krakowie proponuje kredyty hipoteczne oraz tradycyjne usługi bankowe, w tym lokaty terminowe, z możliwością założenia już od kwoty 500 zł.

Opinie klientów na temat mBanku w Krakowie

Opinie dotyczące mBanku w Krakowie są zróżnicowane, choć wiele z nich podkreśla pozytywne doświadczenia związane z obsługą w placówkach, w szczególności chwaląc uprzejmy i pomocny personel. Klienci cenią sobie również atrakcyjną ofertę kredytową oraz innowacyjne rozwiązania, jakie oferuje bank.

mBank w Krakowie to solidny i nowoczesny partner w dziedzinie finansów. Dzięki licznych placówkom i punktom mKiosk, bank jest łatwo dostępny dla mieszkańców Krakowa. Szeroka oferta produktów bankowych oraz pozytywne opinie klientów potwierdzają, że mBank to godna zaufania instytucja na rynku bankowym w Polsce.